Projelerimiz Hakkında Work

E-spor Kuruluşları Projesi

Rolümüz
Creative Director
Yıl
2020
Client
YG Intertaiment
Yetenekler
Adobe Ürünleri (Hepsi)
Live URL
Özet
Yurt dışında gerçekleştirilen e-spor platformlarında web sitesinin, sosyal medya kaynaklarının ve taraftar etkinliklerinin ne kadar önemli olduğunu FRAGLA olarak biliyoruz. Ülkemizde bu tarz girişmler bulunmadığı için yurt dışında yapılan çalışmaların bazılarına katılarak fikir sahibi olduk, inceledik. .
Eğer e-spor alanında iddialıysanız ve kullanıcılarınızı/taraftarınızı önemsiyorsanız bir web sitesi yaptırmanız sizi bir adım ileriye götüreğinden eminiz. Takımınıza ait ürünler, haberler, duyurular, etkinlikler gibi konuları tek bir çatı altında toplayarak sanal vitrininizi oluşturmak projemizin amacıdır.
Gösterilen Hizmet
Projemizde e-spor kuruluşlarına kesin ve net hizmet vermek, takımları ve organizasyonları daha ileri seviyeye taşıyarak son kullanıcı ve gelirleri arttırmak adına bu hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetimiz geçerliliği sürekli olan ve ekonomik yatırımlarla meydana gelmektedir..
  • İçerik Stratejisi
  • WordPress Geliştirme
  • UI ve Grafik Tasarımı
  • Kullanıcı Akışı İşleme
  • Markalaşmaya Önem
  • Front-end Çalışmalar
  • SEO Hizmetleri
  • Font Tasarımı
  • Illustration
Halil SEYMEN Yönetici
“ Ülkemizde elektronik spor oyunlarının oynandığı platformda çok büyük bir eksiklik vardı. Henüz yeni başlamanıza rağmen bu eksikliğin gidirilebileceğini anlattınız bizlere, umarım istediğiniz gibi gider herşey.. ”
Mustafa ÇAKARCEO
“ Etkinliklerimizin SEO hizmetlerine çok büyük ihtiyacı vardı. Sizinle beraber çalışmaya başladığımız günden bugüne geçen süre içerisinde özellikle google sıralamalarında gözle görülür değişiklikler yaşadık. Teşekkür ederiz.”
Hidayet TOLGAİK Müdürü
“ Takımların sanal vitrinlerine dair web sitelerini sadece yurt dışında görebiliyordum. FRAGLA; mazisi geçmişe dayanan bir kuruluş ve bu isim yapar, şaşmamak lazım..”

Hedeflediğimiz Proje

Türkiye e-spor platformunda takımların yapmış olduğu yatırımları azaltmak adına, sponsorluk ve partnerlik kapsamında yardımcı olmak, destek sağlamak hedeflenen projemizdir.
Bir diğer projemiz ise takım içine ayrılan bütçenin azalması adına yetiştireceğimiz "Coach, Manager" sıfatıyla takımlarda görev yapmalarını sağlamaktır..

FRAGLA abonesi olun ve fırsatları yakalayın!

Kampanyalarımızdan haberdar olmak ve indirimlerimizden yararlanabilmek adına bültenimize abone olun.