Hakkımızda Work

Misyonumuzu belirten 3 soru

Biz kimiz?
FRAGLA ekibi sanal ortam üzerinde TEAM FRAGLA'yı oluşturmaktadır. Ekibimiz isteklerine göre ön planda veya arka planda çalışmakta özgürdür. Çoğunluğu üniversite öğrencisi olmakla birlikte bir kısmı üniversite mezunundan oluşan TEAM FRAGLA; bilgili ve tecrübeli insanların bir araya gelmesi sonucu ortaya çıkmıştır.'
Hizmetlerimizde kendimize güvenme sebebimiz ve bu konuda çok pratik olarak çalışmamız ekip arkadaşlarımızın iş isteği, bilgisi ve tecrübesinden kaynaklanmaktadır. Bünyemizde çalışan personellerimizin en önemli özelliği ise her 1 kişinin uzmanlık alanlarının farklı olmasıdır.
Neler yaparız?
2020 yılında itibaren yurt içi & yurt dışı e-Spor oyunlarına, turnuvalarına, etkinliklerine ve organizasyonlarına hitaben çalışmalar yapmaktayız. Projelerimizin hayatı geçmesi gereken süre hesaplamalarımıza göre Mayıs-Haziran olarak değerlendirmekteyiz. Ayrıca uzun senelerden bu yana halen kurumsal, ticari ve bireysel hizmetler vermekteyiz.
Sadece web tasarımı ile kalmayıp kurmuş olduğumuz ekibimiz ile birlikte SEO, Grafik Tasarımı, SSL Sertifikaları, Sunucu Tedarik gibi yaklaşık olarak bütün web çözümlerini sunmaktayız..
Neden yapıyoruz?
Kendimizi daha çok geliştirmek, güncel yazılım ve donanım konularına takip edebilmek ve bilgilerimizin her zaman taze kalmasını sağlamak, yazılım platformunda gelişen yeniliklerden haberdar olmak amacıyla bu işi yapmaktayız. Bu işi hobi olarak yaptığımız da söylenebilir.
E-spor konusuna gelince, kurucumuz eski bir e-spor oyuncusu ve bu platformda kalmaktan mutlu olduğu için bu platforma hazır ve ciddi olarak giriş yapmak istedik. Katkı seçeneklerimizin çok olması bu camiaya güven vereceğini düşünüyoruz..

Tanıtım videomuz

___ E-spor platformuna dahil olarak çok başarılı olacağımızı biliyoruz.
İntroyu oynatın